.

Filtrovať podľa

Malty

Aktívne filtre

FF lepiaca malta - je ohňovzdorná chemicky a keramicky tvrdnúca kachliarska malta. Je zložená z jemnozrnných ohňovzdorných látok. Vhodná na murovanie šamotových tvaroviek, BRULA ohnísk, BRULA modulových šamotových tvaroviek.
Je ohňovzdorná univerzálna kachliarska malta určená na stavbu kachľových pecí a ohnísk. Vhodná pre spájanie šamotových a keramických materiálov ako aj BRULApor elementov. Môže sa použiť k modelovaniu keramických prvkov a k vytváraniu ríms pri omietaných peciach, vyrovnávanie a vyplňovanie nerovností vo väčších hrúbkach (max. 20 mm podľa použitia).
FF TUNKKIT namáčacia lepiaca malta - je ohňovzdorná chemicky a keramicky tvrdnúca kachliarska malta. Je zložená z jemnozrnných ohňovzdorných látok. Vhodná na murovanie šamotových tvaroviek, BRULA ohnísk, BRULA modulových šamotových tvaroviek.
Orfix 10 je chemicky tuhnúce kyselinovzdorné lepidlo pre teplotné maximum 1000 °C. Vďaka svojim vlastnostiam je vhodný predovšetkým k lepeniu a utesneniu jednotlivých KMS elementov. Orfix 10 je k dispozícii vo farbe čiernej alebo vo farbe šamotu.
Nastavovacia tekutina sa používa na oddialenie tuhnutia pre Haftmörtel Originál a Haftmörtel Creme. Dodržte dávkovanie, pretože pri prekročení maximálnej dávky stráca lepidlo svoju pevnosť!
Murovacia malta HK 0-1,2 mm s hydraulickým a keramickým spojivom je určená na murovanie ohnísk a ťahov kachľových pecí, sporákov, ohnísk otvorených krbov a na lepenie kachlíc. Hraničná teplota použitia 1 200 °C.
Feuermörtel je žiaruvzdorná opravná malta práškovej konzistencie s chemickým spojivom. Je určená pre rýchle vyspravenie a trvácne opravy poškodených miest v ohnisku. Mieša sa s vodou. Hraničná teplota použitia 1 200 °C.